Palo Detailing je tu pro vaše vozy

Ruční mytí, detailing, renovace laku, keramická dlouhodobá ochrana laku, tepování interiéru, jednoduše komplexní péče o váš vůz. Staráme se o vaše vozy a motorky, ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a nebojíme se jít nad rámec námi nabízených služeb. Máme profesionální tým, který je proškolen ve všech oblastech námi nabízených služeb.

Co nabízíme?

 

RUČNÍ MYTÍ: Profesionálně umyjeme vaše auto či motorku – mytí karoserie, kol i oken. Vyčistíme vám exteriér i interiér auta. Používáme velmi kvalitní autokosmetiku, o níž si můžete přečíst ZDE. Samozřejmě si můžete objednat také mytí motoru či další doplňkové služby.

DETAILING: Jedná se o velmi důkladné a šetrné čištění povrchů dopravních prostředků, korekce laku, jeho renovace, leštění a voskování, jehož cílem je dosažení dokonalé čistoty a lesku. Starším automobilům navracíme svěží vzhled a tím se zvyšuje jejich případná tržní hodnota. Majitelům nových vozů zajistíme, aby jejich pýcha na čtyřech kolech zůstala co nejdéle jako nová. Odstranění škrábanců, vlásečnic, hologramů, oživení i retuše oděrek. To vše umíme odstranit a dodat tak vašemu vozidlu zpět nový vzhled.

RENOVACE KŮŽE: Kůže v interiéru vozu je jedním z nejvyhledávanějších materiálů, ať už pro své unikátní vlastnosti nebo kvalitu. Proto si zaslouží tu nejlepší péči, kterou u nás dostane. Zbavte se mastných skvrn, nečistot od vašich ratolestí, stop po drápcích chlupatých miláčků, odřenin i propálených či proříznutých sedaček.

 

Po dobu mytí máte parkování v garážích zdarma. Mezitím, co se postaráme o váš vůz, si tak v klidu můžete vychutnat svůj pracovní či soukromý oběd nebo večeři v restauraci Oblaca, přímo ve věži Žižkovského vysílače, nebo v restauraci Mimino.

Nejsme plátci DPH