Co používáme za přípravky k naší práci?

Společnost Fenice byla založena roku 1973. Je tomu tedy 45 let, co Fenice vyrábí a inovuje nejúčinnější přípravky pro péči o kůži.
Fenice je partnerem nejprestižnějších automobilek a zpracovatelů kůží a působí ve více než 50 zemích světa. Během svého vývoje se z firmy stala osvědčená a tradiční společnost s jedinečnou znalostí kůží, od zpracovávání kůže v koželužnách až po prodej finálních výrobků.
Vzhledem k neustálému růstu posiluje společnost své postavení na trhu, a to hlavně prostřednictvím vývoje nových produktů, které se používají v koželužnách a k péči, údržbě čalounických a automobilových kůží. Společnost, jako první italská firma v tomto odvětví, získala v roce 1994 prestižní certifikát kvality. V roce 2003 potvrdila zvýšení své úrovně a v roce 2010 získala další, nový certifikát.
Produkty Fenice, určené pro čištění, ochranu a opravy koženého nábytku, jsou stejné jako používají koželužny na výrobu kůže pro nábytek a do automobilových interiérů.
Technologie Fenice splňuje přísné kvalitativní parametry.
Systém péče Fenice poskytuje rychlé a snadné řešení pro ošetření a ochranu vašich kožených sedadel.
Fenice Care systém nabízí kvalitu a zvládne z vašich kožených sedadel udělat opět nové.


Italská společnost Rupes byla založena v roce 1947. Již od počátků se firma soustředí na inovace a kvalitu. Rupes se stala špičkou v oboru výroby profesionálních elektrických a pneumatických nástrojů, příslušenství a odsávacích systémů.

Společnost se orientuje také na výzkum a vývoj. Zaměřuje se na designování a výrobu produktů, které jsou v souladu s bezpečnostními a zdravotními požadavky. V posledních letech vyvinula Rupes i několik patentovaných inovací, které zjednodušily a zefektivnily práci s elektrickými a pneumatickými nástroji.


Mayvinci je unikátní skelná ochrana povrchů příští generace. Mayvinci produkty jsou aplikovány pouze schválenými a certifikovanými detailingovými centry, která jsou odborně vyškolena. Tím je zajištěna vysoká kvalita a životnost. Mayvinci nabízí ucelenou řadu výrobků na ochranou karosérie s životností od 18 do 60 měsíců. Dále pak produkty pro ochranu alu kol, koncovek výfuku a motorových části vozidel.

Sklokeramická ochrana MAYVINCI:

MK4 až na 18 měsíců

mayvinci

MAYVINCI Mk 4 se skládá z Nano částic spojených s SiO2, který je chemicky inertní, vysoce odolný proti poškrábání jako keramická membrána, která poskytuje ohromující ochranu a voskovaný vzhled. Ochrana laku je uváděna na 18 měsíců dle starostlivosti o coat.

C16 až na 36 měsíců

Mayvinci

Průlom ve vodní keramické chemii SI O2 .C16 poskytuje membránu s ochrannou proti nečistotám na lakovaném povrchu se synergií hydrofobních a samočisticích vlastností, jasnost a lesk, který C16 představuje, zaručuje výrazné zlepšení a ochranu. Lesk měřitelný na C16 je až 95GU ve 20°. C16 ochrání povrch na cca 36 měsíců.

AYANMO až na 60 měsíců

mayvinci

Coat Mayvinci „Ayanmo„ má mimořádnou přilnavost k povrchu. Molekulární morfologie přináší funkčnosti filmu tvrdost a elasticitu. Jedinečný prvek v povlaku umožňuje AYANMO pracovat s nižší povrchovou energií, zatímco působí proti statickým vlastnostem, které vytvářejí odpudivou vrstvu proti vodě a nečistotám. Vlastní složka v povlaku působí jako absorbér ultrafialového záření. Použitím přesného optického zařízení zobrazuje Ayanmo 92 ° GU (jednotky lesku) při 20 ° a 97 GU (lesklé jednotky) při 60 °, což činí nejvyšší hodnotu, jakou kdy bylo zdokumentováno na jakémkoli nanokeramickém nátěru. Díky morfologické složce disponuje Ayanmo samoopravovacím efektem pod přímým sluncem nebo fénem. Ochrání povrch na cca 60 měsíců.

WHEEL GUARD - alu kola

Mayvinci

Wheel Guard nabízí jedinečnou vazbu s automobilovými koly, ale i všemi kovy jako jsou koncovky výfuku a motorové části. Silná nepropustná membrána v kombinaci s organickým a in-organickým prvkem SI O2 umožňuje povlak odpuzovat brzdový prach, silniční špínu a odolat vysokým teplotám. Extrémně nízká povrchová energie filmu spolu s inherentním antistatickým mechanismem odolává přilnavost veškerým vnějším vlivům. To výrazně zvyšuje výsledky čištění. Wheel Guard dosahuje extrémního lesku se samoopravovací schopností.

Overcoat

mayvinci

Hydrofobní ochana nano coatu, který nabízí mikroskopickou keramickou matrici s ochranou Si O2, která chrání proti oxidaci a zároveň zvírazňuje hluboký lesk Mayvinci.

ORACLE se samoopravovací schopností

oracle

Nový profesionální ORACLE je třísložková sklokeramická kapalina s vysokou tvrdostí a extrémní reakci na teplo. Samoopravovací ultra jemná nano složka v produktu opravuje poškození a tvar za pomocí tepla. Oracle poskytuje extrémní hydrofobitu po celou životnost povlaku. Při vývoji výrobku byl naměřen extrémní lesk povlaku 98 GU při 20° a 105 GU při 60° . Na rozdíl od současných samoopravovacích keramických povlaků je Oracle opravovací vícekrát na stejném místě. Neobsahuje pryskyřici, která již při druhém opravování vysychá a ztrácí účinek. Svými složkami funguje samoopravovací efekt na horkém slunci, horkou vodou nebo horkovzdušnou pistolí. Oracle je garance životnosti povlaku na dobu minimálně 5 let.

Cartec nabízí širokou škálu produktů pro péči o vozidlo. Najdete zde nejrůznější produkty k čištění, údržbě a detailům interiéru a exteriéru automobilů. Výrobky Cartec jsou charakterizovány výbornými výsledky, vysokým a hlubokým leskem a dlouhou ochranou. Kromě toho jsou výrobky šetrné k životnímu prostředí a zároveň nepoškozují žádné části automobilu. Výrobky jsou bez hydroxidů, kyselin a EDTA.