Co používáme za přípravky k naší práci?

Společnost Fenice byla založena roku 1973. Je tomu tedy 45 let, co Fenice vyrábí a inovuje nejúčinnější přípravky pro péči o kůži.

Fenice je partnerem nejprestižnějších automobilek a zpracovatelů kůží a působí ve více než 50ti zemích světa. Během svého vývoje se z firmy stala osvědčená a tradiční společnost s jedinečnou znalostí kůží – od celého cyklu zprácovávání kůže v koželužnách až po prodej finálních výrobků.

Vzhledem k neustálému růstu posiluje společnost své postavení na trhu, a to hlavně prostřednictvím vývoje nových produktů, které se používají v koželužnách a k péči, údržbě čalounických a automobilových kůží. Společnost, jako první italská firma v tomto odvětví, získala v roce 1994 prestižní certifikát kvality. V roce 2003 potvrdila zvýšení své úrovně a v roce 2010 získala další, nový certifikát.

Produkty Fenice určené pro čištění, ochranu a opravy koženého nábytku jsou stejné jako používají koželužny na výrobu kůže pro nábytek a do automobilových interiérů.

Technologie Fenice splňuje přísné kvalitativní parametry.

Systém péče Fenice poskytuje rychlé a snadné řešení pro ošetření a ochranu Vašich kožených sedadel.

Fenice Care systém nabízí kvalitu a zvládne z Vašich kožených sedadel udělat opět nové!


Italská společnost Rupes byla založena v roce 1947. Již od počátků se firma soustředí na inovace a kvalitu. Rupes se stala špičkou v oboru výroby profesionálních elektrických a pneumatických nástrojů, příslušenství a odsávacích systémů.

Společnost se orientuje také na výzkum a vývoj. Zaměřuje se na designování a výrobu produktů, které jsou v souladu s bezpečnostními a zdravotními požadavky. V posledních letech vyvinula Rupes i několik patentovaných inovací, které zjednodušily a zefektivněly práci s elektrickými a pneumatickými nástoji.


Mayvinci je unikátní skelná ochrana povrchů příští generace. Mayvinci produkty jsou aplikovány pouze schválenými a certifikovanými detailingovámi centry, která jsou odborně vyškolena a tím je zajištěna vysoká kvalita a životnost. Mayvinci nabízí ucelenou řadu výrobků na ochranou karosérie s životností od 18ti do 60ti měsíců. Dále pak produkty pro ochranu alu kol, koncovek výfuku a motorových části vozidel.

Cartec nabízí širokou škálu produktů pro péči o vozidlo. Najdete zde nejrůznější produkty k čištění, údržbě a detailů interiéru a exteriéru automobilů.
Výrobky Cartec jsou charakterizovány výbornými výsledky, vysokým a hlubokým leskem a dlouhou ochranou. Kromě toho jsou výrobky šetrné k životnímu prostředí a zároveň nepoškozují žádné části automobilu. Výrobky jsou bez hydroxidů, kyselin a EDTA.