DETAILING

Keramická ochrana, leštění a renovace laku.Dopřejte svému vozu tu nejlepší péči.

Ceník

Co je to detailing?

Jedná se o velmi důkladné a šetrné čištění povrchů dopravních prostředků, korekce laku, jeho renovace, leštění a voskování, jehož cílem je dosažení dokonalé čistoty a lesku.

Starším automobilům navracíme svěží vzhled a tím se zvyšuje jejich případná tržní hodnota. Majitelům nových vozů zajistíme, aby jejich pýcha na čtyřech kolech zůstala co nejdéle jako nová.

Odstranění škrábanců, vlásečnic, hologramů, oživení i retuše oděrek. To vše umíme odstranit a dodat tak vašemu vozidlu zpět nový vzhled.

Sklokeramická ochrana MAYVINCI

Mayvinci je exkluzivní keramický skleněný nátěr, který vašemu autu, motocyklu, lodi, letadlu nebo nákladnímu automobilu dodá doslova skleněný štít. Zvýšenou hodnotu tvrdosti dodává Mayvinci nátěr s doposud nejvyšší naměřenou tvrdostí. Nátěr ošetřovanému povrchu poskytuje jedinečnou ochranu před extrémními teplotami, UV zářením, graffiti, chemikáliemi, a dokonce proti běžným uživatelským škrábancům. Unikátní nátěr má navíc hydrofobní účinek, díky kterému povrch odpuzuje vodu a získává samočistící efekt. Vedle těchto revolučních vlastností dodává nátěr také intenzivní a perleťový lesk, díky němuž všechny povrchy, ošetřené tímto unikátním nátěrem, zůstávají trvale zářivé.

Keramická ochrana je v současnosti nejmodernější ochranou laku, celý náš tým absolvoval školení k velmi náročné a odborné aplikaci

Super voděodolný (hydrofobní)

Chrání před chemickými látkami

Teplotní odolnost

Ochrana před UV paprsky

Antigraffiti

Ochrana před oxidací a korozí

Leštění a renovace laku

Naší specializací je detailní leštění a renovace. Jedná se o nejvyšší stupeň vylepšení vzhledu laku. Při procesu leštění se používá několik leštících kroků tak, aby výsledný efekt byl co nejvyšší. Cílem je odstranit z laku škrábance, hologramy a jiné nedostatky.
Proto je tady detailing, nejpokročilejší fáze v péči o váš automobil nebo motocykl. Jak již název napovídá, zaměřujeme se na každý detail a citlivou péči o vůz. V detailingu je zahrnuto mnoho postupů a aplikací různých přípravků. Celý proces je tvořen individuálně na základě potřeb zákazníka, jeho představách o výsledku a také cenových možnostech.
Při detailingových pracích se zaměřujeme na každý detail vozidla, ať se jedná o čištění interiéru nebo renovace laků s následným použitím keramických povlaků a vosků. Pracovní postup a použité přípravky volíme tak, aby byl výsledek co nejlepší. Vždy dbáme o prvotřídně odvedenou práci, proto využíváme nejlepších světových značek v péči o Vaše vozy. Pokud hledáte profesionální a prvotřídní přístup, jste na správném místě!
Vzhledem k výše uvedenému individuálním přístupu je potřeba osobní schůzka, kdy probereme vaše představy. Sami vám předneseme náš plán, který sestavujeme na základě našich zkušeností, a upravíme jej společně podle vašich požadavků, ať cenových nebo časových.

Ceník


RENOVACE SVĚTLOMETŮ

od 990 Kč(dle poškození světlometů)
  • Detailní vyčištění světlometů
  • Kompletní ruční renovace světlometů
  • Pozn. zcela nový a zářivý vzhled obou světlometů, životnost a průsvitnost světlometů až 5 let, efektivní řešení problému s průhledností světlometů na STK

KERAMICKÁ OCHRANA ČELNÍHO SKLA

ZviZZer
všechny vozy 1790 Kč(dvě vrstvy)
  • Ochraňuje před alkáliemi, agresivním vlivem prostředí a posypovými solemi
  • Snadné odstranění námrazy, ledu a sněhu v zimě, v létě zase nečistot od hmyzu a prachu
  • Lze aplikovat na čelní, boční a zadní okno

RENOVACE LAKU letadel, lodí a jachet

Cena je individuální
  • Cena individuální podle stavu laku, kroků leštění a použité ochrany laku
Užitkové vozy, MPV, SUV, 4×4 + 20% z ceny služby
Velkoprostorové vozy + 30% z ceny služby
Jiné Vaše požadavky po dohodě s personálem.

Ceny jsou bez DPH