DETAILING

Keramická ochrana, leštění a renovace laku.Dopřejte svému vozu tu nejlepší péči.

Ceník služeb

Co je to detailing?

Detailing  je velice důkladné a šetrné čištění povrchů dopravních prostředků, jeho renovace, korekce laku, leštění a  voskování, jehož cílem je dosažení dokonalé čistoty a lesku.

Starším automobilům navracíme svěží vzhled a tím se zvyšuje jejich případná tržní hodnota. Majitelům nových aut zajistíme, aby jejich pýcha na čtyřech kolech zůstala co nejdéle jako nová.

Odstranění škrábanců, vlásečnic, hologramů, oživení laku a retuše oděrek. To vše umíme odstranit a dodat tak Vašemu vozidlu opět nový vzhled.

Sklokeramická ochrana MAYVINCI

Mayvinci je exkluzivní keramický skleněný nátěr, který Vašemu autu, motocyklu, loďi, letadlu nebo nákladnímu automobilu dodá doslova skleněný štít. Zvýšenou hodnotou tvrdosti dodává Mayvinci nátěr s doposud nejvyšší naměřenou tvrdostí. Nátěr ošetřovanému povrchu poskytuje jedinečnou ochranu před extrémními teplotami, UV zářením, graffiti, chemikáliemi a dokonce proti běžným uživatelským škrábancům. Unikátní nátěr má navíc hydrofobní účinek, díky kterému povrch odpuzuje vodu a získává samočistící efekt. Vedle těchto revolučních vlastností nátěř dodává také intenzivní a perleťový lesk, díky kterému všechny povrchy ošetřené tímto unikátním nátěrem zůstávají trvale zářivé.

Keramická ochrana je v současnosti nejmodernější ochranou laku, celý náš tým absolvoval školení k jejich aplikaci, která je velmi náročná a odborná.

Super voděodolný (hydrofobní)

Chrání před chemickými látkami

Teplotní odolnost

Ochrana před UV paprsky

Antigrafiti

Ochrana před oxidací a korozí

Leštění a renovace laku

Naší specializací je detailní leštění a renovace. Jedná se o nejvyšší stupeň vylepšení vzhledu laku. Při procesu leštění se používá několik leštících kroků tak, aby výsledný efekt byl co nejvyšší. Cílem je odstranit z laku škrábance, hologramy a jiné nedostatky.

Proto je tady detailing, nejpokročilejší fáze v péči o Váš automobil nebo motocykl. Sám název již vypovídá o citlivé péči vozu, kdy se zaměřujeme na každý detail. V rámci detailingu je zahrnuto mnoho postupů a aplikací různých přípravků. Celý proces je tvořen individuálně na základě potřeb zákazníka, jeho představách o výsledku a také cenových možnostech.
Při detailingových pracích se zaměřujeme na každý detail vozidla, ať se jedná o čištění interiéru nebo renovace laků s následným použítím keramických povlaků a vosků.
Pracovní postup a použité přípravky volíme tak, aby byl výsledek, co nejlepší.
Vždy dbáme o prvotřídně odvedenou práci, proto využíváme nejlepších světových značek v péči o Vaše vozy. Pokud hledáte profesionální a prvnotřídní přístup, jste na správném místě!

Vzhledem k výše uvedené individualitě je potřeba osobní schůzka, kdy probereme Vaše představy. Sami Vám předneseme náš plán, který sestavujeme na základě našich zkušeností a upravíme jej společně podle Vašich požadavků, ať cenových nebo časových.

Ceník


Renovace laku

COMFORT
od 4 900 Kč(dle poškození laku)
 • Předmytí aktivní pěnou, detailní šetrné ruční mytí šamponem, odstranění hmyzu, umytí vstupních prahů, kol a podběhů a následný oplach. Vysušení karoserie elektrickým vysoušečem.
 • Dekontaminace laku - odstranění polétavé rzi, asfaltu a dalších kontaminací laku. Výsledkem je hladký a lesklý povrch laku.
 • Odmaštění karoserie.
 • Jednokrokové strojní rozleštění laku - odstranění hologramů a jemných škrábanců včetně prahů a klik dveří.
 • Leštění vnějších skel a zrcátek.
 • Oživení a impregnace vnějších plastových dílů a vnějších stran pneumatik.
 • Pozn.: za příplatek je možná aplikace syntetického PTFE vosku nebo karnaubského vosku SWISSVAX, který ochrání lak na dlouhé měsíce nebo aplikace sklokeramické ochrany MAYVINCI s životností od 1 roku až na 5 let.

Renovace laku

DIAMOND
od 7 900 Kč(dle poškození laku)
 • Předmytí aktivní pěnou, detailní šetrné ruční mytí šamponem, odstranění hmyzu, umytí vstupních prahů, kol a podběhů a následný oplach. Bezdotykové vysušení elektrickým vysoušečem.
 • Dekontaminace laku - odstranění polétavé rzi, asfaltu a dalších kontaminací laku. Výsledkem je hladký a lesklý povrch laku.
 • Odmaštění karoserie.
 • Vícekrokové strojní leštění laku včetně korekce laku pro dokonalý výsledek - odstranění hlubších škrábanců a hologramů včetně prahů a klik dveří.
 • Vyčištění motorového prostoru.
 • Leštění vnějších skel a zrcátek.
 • Oživení a impregnace vnějších plastových dílů a vnějších stran pneumatik.
 • Pozn.: za příplatek je možná aplikace syntetického PTFE vosku nebo karnaubského vosku SWISSVAX, který ochrání lak na dlouhé měsíce nebo aplikace sklokeramické ochrany MAYVINCI s životností od 1 roku až na 5 let.

RENOVACE SVĚTLOMETŮ

od 990 Kč(dle poškození světlometů)
 • Detailní vyčištění světlometů
 • Kompletní ruční renovace světlometů
 • Pozn. zcela nový a zářivý vzhled obou světlometů, životnost a průsvitnost světlometů až 5 let, efektivní řešení problému s průhledností světlometů na STK

KERAMICKÁ OCHRANA ČELNÍHO SKLA

ZviZZer
všechny vozy 1790 Kč(dvě vrstvy)
 • Ochraňuje před alkáliemi, agresivním vlivem prostředí a posypovými solemi
 • Snadné odstranění námrazy, ledu a sněhu v zimě, v létě zase nečistot od hmyzu a prachu
 • Lze aplikovat na čelní, boční a zadní okno

RENOVACE LAKU letadel, lodí a jachet

Cena je individuální
 • Cena individuální podle stavu laku, kroků leštění a použité ochrany laku

Sklokeramická ochrana MAYVINCI:Pro bližší informace klikněte na obrázek.

Cena aplikace: 6 000,- Kč (jedna vrstva)

 

Cena aplikace: 10 000,- Kč (jedna vrstva)

 

Cena aplikace: 15 000,- Kč (jedna vrstva)

 

Cena aplikace: 20 000,- Kč (jedna vrstva)

 
Užitkové vozy, MPV, SUV, 4×4 + 20% z ceny služby
Velkoprostorové vozy + 30% z ceny služby
Jiné Vaše požadavky po dohodě s personálem.

Ceny jsou bez DPH